Booking.com Сім акцентів закарпатського туризму - Санаторії Закарпаття
uk 1.820.3345.33 Contact@TravelTourWP.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Сім акцентів закарпатського туризму

Про те, що саме туризм – опора і надія найзахіднішого регіону держави, не говорить тільки лінивий, а мантра «туризм – пріоритетний напрямок розвитку Закарпаття», схоже, і чиновникам уже набридла, що, втім, не заважає її вдало повторювати. Але – словом чи ділом? Поговорім про те, як ся має і яким може бути туризм по-закарпатськи. Й головна увага – прямій мові людей, для яких туризм навіть трохи більше, ніж їхня справа…

Тренди закарпатського туризму

Оздоровлення за допомоги термальних і мінеральних вод, екскурсії в Закарпаття квітуче (ранньовесняні рослини, сакури, магнолії та інше) та архітектурно-історичне (Ужгородський замок, Паланок, Сент-Міклош, палац Шенборна, тощо), ено-туризм (відпочинок з куштуванням вина, зокрема, на фестивалях і винарнях Берегівщині), дегустації крафтової фермерської їжі (як от на Хустщині з її сироварнями), фольклорні фестивалі (найкращий з яких, певно, «Гуцульська бринзя» у Рахові) і дійства за участі реконструкторів (як фестиваль середньовічної культури «Срібний татош») – усе це зі старту записуємо в золотий фонд закарпатського туризму.

Leave a Reply

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent Comments